fbpx

fiszkowy kurs online nie daj się zwieść 'false friends'!

Kurs online Nie daj się zwieść 'False Friends’! w formie interaktywnych fiszek jest dla Ciebie! Zapanuj nad zdradliwymi słowami w języku angielskim, które na bank mylisz! Czy 'salad’ to na pewno 'sałata’? A 'lunatic’ to 'lunatyk’? Co z 'fatal? No właśnie! W angielskim aż roi się od false friends – nie daj się zwieść!

Co otrzymujesz w ramach kursu online NIE DAJ SIĘ ZWIEŚĆ 'FALSE FRIENDS'?

100 false friends

W tym kursie rozprawisz się aż z SETKĄ zdradliwych słówek typu false friends raz na zawsze i poznasz 100 ich poprawnych odpowiedników. A to wszystko w pięknej i nowoczesnej formie - interaktywnych fiszek z kontekstem i wymową!

5 WORKBOOKów

Do każdego z pięciu modułów w kursie dołączamy przepięknego workbooka z ćwiczeniami (PDF). Różnorodne zadania, klucz rozwiązań, lista fiszek do druku, jeszcze więcej praktycznych zdań przykładowych gotowych do użycia!

NAUKA W APLIKACJI

Chcesz uczyć się nowocześnie i skutecznie? Ucz się słówek w formie interaktywnych fiszek w naszej aplikacji wyposażonej w inteligentny system powtórek, co znaczy... że aplikacja analizuje Twoje odpowiedzi i dobiera tempo nauki oraz powtórek indywidualnie do Ciebie! Nowe słówka dosłownie same się zapamiętują!;)

Tak to wygląda!

Z CZEGO SKŁADA SIĘ KURS?

0
false friends
0
interaktywnych fiszek
0
workbooków z ćwiczeniami

Ile to kosztuje?

nie daj się zwieść 'false friends'!

39 PLN

ALE! NIE KUPUJ KOTA W WORKU! ZOBACZ, JAK NAUKA Z KURSEM W APLIKACJI WYGLĄDA OD ŚRODKA - JUŻ TERAZ WYPRÓBUJ PIERWSZY MODUŁ ZUPEŁNIE ZA DARMO:)
JEŚLI PIERWSZY BEZPŁATNY MODUŁ CI SIĘ SPODOBAŁ, CAŁY KURS 'NIE DAJ SIĘ ZWIEŚĆ FALSE FRIENDS!' KUPISZ JUŻ W APLIKACJI.

DLA KOGO JEST Ten kurs online?

Kurs online NIE DAJ SIĘ ZWIEŚĆ 'FALSE FRIENDS'! jest dla ciebie jeśli:

Twoja odpowiedź brzmi “TAK”? to na co czekasz? Szybko dołącz do kursu!

Za tEN FISZKOWY KURS ONLINE odpowiadamy my, teachersi!

KOCHAMY UCZYĆ I PRZEKAZYWAĆ SWOJĄ WIEDZĘ W NOWOCZESNEJ I NIESTANDARDOWEJ FORMIE. WSPÓLNIE TWORZYMY TWOJE WYMARZONE MIEJSCE DO NAUKI JĘZYKA ANGIELSKIEGO ONLINE TUTAJ! TWORZYMY E-BOOKI I KURSY DO SAMODZIELNEJ NAUKI ANGIELSKIEGO, A TAKŻE ROZWIJAMY APLIKACJĘ LINGOS, KTÓRĄ JUŻ POKOCHALI NASI UCZNIOWIE!  MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS TUTAJ 🙂

Patrycja
OLA
Marlena