fbpx

for free

Witaj w naszej skarbincy materiałów do nauki angielskiego! Tutaj udostępniamy Ci nasze autorskie materiały i gotowe pomysły na podkręcenie Twojego angielskiego zupełnie za darmo. 🧡 
Have fun learning!
Patrycja, Ola i Marlena

Masz pytanie? Napisz do nas TUTAJ🙂

LEKCJA O 'small talk'

Obejrzyj nagranie webinaru z native speakerem prosto z Londynu! To aż 30 minut praktycznej wideolekcji z pięknym, brytyjskim akcentem, z której dowiesz się: czym jest Small Talk i jak robić go dobrze. Otrzymujesz dodatkowe materiały: prezentację z ready-to-use zwrotami i interaktywne karty pracy na notatki!

Zapanuj nad zdradliwymi słowami w języku angielskim, które na bank mylisz! Odbierz dostęp do pierwszego modułu kursu online ’Nie daj się zwieść False Friends!, w którym znajdziesz aż 40 interaktywnych fiszek z kontekstem i wymową, a także workbooka z dodatkowymi ćwiczeniami na wynos! 

rozdział e-booka

Nie mówisz po angielsku, bo boisz się, że robisz błędy? Najwyższy czas je poskromić! Pobierz cały rozdział naszego e-booka No More Mistakes zupełnie bezpłatnie i zobacz jak możesz zrobić to w przyjemny, niemal rozrywkowy ale równie efektywny sposób!

habit tracker

To świetne narzędzie do monitorowania nawyków, a już na pewno idealne do wyrobienia sobie nawyku codziennej nauki angielskiego! Wydrukuj go, odhaczaj wykonane zadania, skreślaj dni i działaj! Podejmujesz to 30-dniowe wyzwanie?:) 

DOSTĘP DO APLIKACJI

Ucz się angielskich słówek i całych wyrażeń z nami, Teachersami, codziennie i zupełnie bezpłatnie w aplikacji Lingos, którą pokochasz od pierwszej lekcji! Interaktywne fiszki z kontekstem i wymową do odsłuchania! Ucz się angielskiego nowocześnie i skutecznie!