fbpx

Co otrzymujesz w ramach kursu online wideolekcja gramatyki - 'used to'?

wideo

Otrzymujesz ~20-minutową lekcję w formie wideo, w której: poznasz zasady używania konstrukcji 'used to' oraz praktyczne i łatwe do zapamiętania przykłady z dodatkowymi wyjaśnieniami. Na pewno nie będziesz się nudzić! Dodatkowo, do kursu załączamy prezentację wykorzystaną przy nagrywaniu wideolekcji na wynos.

WORKBOOK

Po zapoznaniu się z materiałem wideo... czas na praktykę! Sprawdź się w różnorodnych ćwiczeniach na 'used to' z wesołymi i życiowymi przykładami. Co więcej, znjadziesz w nim dodatkowe omówienie zagadnienia 'would'. Workbooka możesz pobrać na dowolne urządzenie (format PDF), swoje odpowiedzi zapisywać w pliku (wersja interaktywna) lub wydrukować go (wersja print-friendly) ;). Zaplanowałyśmy też miejsce na notatki na marginesie. PS. Workbook jest minimalistyczny i piękny!

Ile to kosztuje?

wideolekcja gramatyki - 'used to'

33 PLN

CENA PROMOCYJNA: 25 PLN*

*Oferta specjalna wygasa WKRÓTCE!

Zobacz, jak to wygląda od środka!

Za tEN KURS ONLINE odpowiadamy my, teachersi!

Kochamy uczyć i przekazywać swoją wiedzę w niestandardowej formie. Wspólnie tworzymy Twoje wymarzone miejsce do nauki angielskiego online! 🧡 Tworzymy e-booki, kursy do samodzielnej nauki angielskiego i rozwijamy własną aplikację lingos.pl, którą już pokochali nasi uczniowie! Widzimy się na naszym INSTAGRAMIE 🙂

Patrycja
OLA
Marlena