fbpx

¡Hola! ¿Cómo estás? Zacznij swoją przygodę z hiszpańskim! Zdobądź solidne podstawy! Zakochaj się w hiszpańskim! Pokochaj naukę online!

Jak możesz się uczyć hiszpańskiego z Hola Olą?

HolaOla stworzyła kompleksowy kurs od podstaw dla osób, które stawiają pierwsze kroki w języku hiszpańskim i chcą od razu zacząć mówić. Kurs składa się z modułów, w których znajdziesz:

LEKCJE WIDEO

W każdej lekcji jest nagranie wideo, na którym wyjaśniam poruszane zagadnienia oraz podaję masę przykładów. Dzięki nim widzisz użycie danej struktury gramatycznej lub danego czasu w praktyce. Suche regułki do mnie nie przemawiają i dlatego chcę ich oszczędzić moim uczniom! Każde zagadnienie jest ubrane w wiele przykładowych i czasami wręcz zabawnych zdań, dzięki którym lepiej zapamiętujesz przedstawione informacje. Dzięki lekcjom wideo czujesz się jak na zajęciach 1:1 ze swoim prywatnym nauczycielem! Dodatkowo lekcje możesz wykonywać kiedy chcesz i ile razy chcesz!

FISZKI

Do każdej lekcji dołączam zestaw fiszek w aplikacji ze słownictwem, które pojawiło się w danej lekcji. Fiszki możesz powtarzać kiedykolwiek i gdziekolwiek tylko chcesz, wystarczy dostęp do internetu! Dzięki tej opcji Twój zasób słownictwa będzie mógł się powiększać z lekcji na lekcję. W zestawach fiszek znajdziesz nie tylko pojedyncze słówka, ale też całe wyrażenia, dzięki którym powoli będziesz automatyzować swój język hiszpański!

KARTY PRACY Z ĆWICZENIAMI

Typów ćwiczeń jest kilka, a to oznacza, że nie ma miejsca na nudę! W lekcjach znajdziesz zadania na słuchanie, czytanie oraz pisanie – wszystko w różnych formach i z praktycznym słownictwem! Karty pracy zawierają również niestandardowe typy zadań (np. krzyżówki lub wykreślanki), więc powtórki będą jeszcze bardziej przyjemne i ciekawsze! Dzięki ćwiczeniom utrwalasz omówione w wideo zagadnienia oraz ćwiczysz poznane słownictwo w praktyce. Co więcej, do każdego zadania znajdziesz klucz odpowiedzi! Ta część jest najbardziej obszerna, ponieważ sama wiem z doświadczenia, że praktyka czyni mistrza. Ty takim mistrzem z języka hiszpańskiego możesz się stać i to właśnie dzięki różnorodnym zadaniom, które dla Ciebie przygotowałam!

INFOGRAFIKI

W każdym module znajdziesz infografiki, na których podsumowuję najważniejsze zagadnienia poruszane w wideo. Dzięki temu rozwiązaniu będziesz mógł/mogła pobrać infografiki w formacie PDF, wydrukować i mieć zawsze przy sobie. Możesz je traktować jako notatki z zajęć i dopisywać sobie na nich swoje własne przykłady. Wszystko zależy od Ciebie! Za jakiś czas możesz do nich powrócić i przypomnieć sobie to, co razem przerobiliśmy. Nic bardziej prostszego!

QUIZ PODSUMOWUJĄCY

Na koniec każdego modułu przygotowałam dla Ciebie quiz podsumowujący, w którym sprawdzisz swoją pamięć! Co więcej, do quizu dodałam dodatkowy plik PDF z komentarzami do poszczególnych pytań.

¡Atención!

Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z hiszpańskim, a przy tym dobrze się bawić – ten kurs jest dla Ciebie!

005-gift

PACZKA UNO / A0-A1 /

Pierwsza paczka z kursu języka hiszpańskiego od podstaw zawiera w sobie 3 moduły, czyli w sumie aż 11 praktycznych lekcji! Jest idealna dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tym językiem.

Dzięki Paczce Uno zdobędziesz solidne podstawy języka hiszpańskiego: poznasz najpopularniejsze rzeczowniki i przymiotniki w tym języku, nauczysz się odmiany czasowników w czasie teraźniejszym Presente de Indicativo oraz poznasz nową konstrukcję gramatyczną i różnice między czasownikami SER i ESTAR.

Czego się nauczysz w Paczce Uno?

Znajdziesz w niej aż 11 lekcji!

Poznasz podstawowe słowa oraz całe wyrażenia, które ułatwią Ci Twój start z językiem hiszpańskim!

Zostaniesz mistrzem/mistrzynią w odmianie czasowników hiszpańskich!

Nauczysz się, jak opowiedzieć coś o sobie oraz o innych!

Bez problemu stworzysz podstawowe zdania w języku hiszpańskim!

Nauczysz się wyrażać swoje uczucia!

Z łatwością opowiesz o swoich gustach oraz zainteresowaniach!

Poznasz i wyćwiczysz słownictwo związane z jedzeniem!

Wprowadzę Cię w łatwy i przyjemny sposób w tajniki gramatyki hiszpańskiej! Pokochasz ją i zobaczysz, jaka jest prosta!

Dla kogo jest ten kurs Hiszpański od Podstaw z HolaOla?

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli:

Ile to kosztuje?

darmowa lekcja

0 PLN

Zajrzyj do środka mojego kursu i nie kupuj kota w worku!

PACZKA UNO / A0-A1

139 PLN

Tutaj mnie znajdziesz 😉

Jeśli chcesz być ze wszystkim na bieżąco, co dzieje się u Holi Oli, zaobserwuj mnie na Instagramie, bo to właśnie tam dzielę się ze swoimi odbiorcami wszystkimi nowinkami. To co, do zobaczenia na @hola.ola.espanola?

Hola Ola uczy hiszpańskiego!

O mnie

Cześć! Nazywam się Ola i jestem Teachersem, czyli Supernauczycielem. Kocham języki obce i uwielbiam ich uczyć innych oraz dzielić się swoją wiedzą. Z tych powodów powstał kolejny projekt Teachersów – tym razem dotyczący języka hiszpańskiego. Bardzo się cieszę, że będę mogła Ci pomóc w rozpoczęciu przygody z tym językiem. Uwaga! W hiszpańskim łatwo się zakochać!

Naukę hiszpańskiego zaczęłam już prawie 6 lat temu: na początku byłam samoukiem, a potem wybrałam studia lingwistyczne na Uniwersytecie Warszawskim i tak się to już potoczyło. Moim drugim wiodącym językiem oprócz hiszpańskiego jest język angielski. Swoją przygodę z nauczaniem innych rozpoczęłam już na pierwszym roku studiów: uczyłam dzieci, młodzież oraz dorosłych. Interesuję się nowymi technologiami, dlatego też od prawie roku nauczam tylko online i jestem z tej decyzji bardzo zadowolona! Wiem, że lekcje online mogą być tak samo (a nawet bardziej!) skuteczne jak tradycyjne lekcje. Jestem otwarta na nowe metody i sposoby nauczania, dlatego często biorę udział w warsztatach oraz szkoleniach w tej dziedzinie.

Na co dzień staram się otaczać hiszpańskim. Uwielbiam seriale takie jak „Las Chicas del Cable”, „La Casa de Papel” czy „Élite” oraz muzykę hiszpańską. Nauka języka nigdy się nie kończy, dlatego codziennie szlifuję swój warsztat!

Napisz do mnie

Chcesz o coś zapytać? Pisz śmiało! Znajdziesz mnie na Instagramie lub napisz email.