fbpx

¡Hola! ¿Cómo estás? Zacznij swoją przygodę z hiszpańskim! Zdobądź solidne podstawy! Zakochaj się w hiszpańskim! Pokochaj naukę online!

Hola Ola uczy hiszpańskiego!

O mnie

Cześć! Nazywam się Ola i jestem Teachersem, czyli Supernauczycielem. Kocham języki obce i uwielbiam ich uczyć innych oraz dzielić się swoją wiedzą. Z tych powodów powstał kolejny projekt Teachersów – tym razem dotyczący języka hiszpańskiego. Bardzo się cieszę, że będę mogła Ci pomóc w rozpoczęciu przygody z tym językiem. Uwaga! W hiszpańskim łatwo się zakochać!

Tutaj mnie znajdziesz 😉

Jeśli chcesz być ze wszystkim na bieżąco, co dzieje się u Holi Oli, zaobserwuj mnie na Instagramie, bo to właśnie tam dzielę się ze swoimi odbiorcami wszystkimi nowinkami. To co, do zobaczenia na @hola.ola.espanola?

Jak możesz się uczyć hiszpańskiego z Hola Olą?

Przede wszystkim zapraszam Cię na mojego Instagrama, na którym codziennie coś się dzieje. A co takiego dokładnie?

OPANUJ GRAMĘ!

Na moim profilu znajdziesz trochę teorii oraz ściągawki gramatyczne, które pozwolą Ci podszlifować Twoją gramę! Korzystaj do woli! Zapisz się też koniecznie do mojego newslettera, aby być otrzymywać ode mnie darmowe karty pracy oraz dodatkowe materiały.

POSZERZ SŁOWNICTWO!

W swoje posty wplatam różnego rodzaju słówka, aby nauka nie była schematyczna i nudna. Dzięki temu czytasz ciekawe treści i przy okazji poszerzasz swoje słownictwo hiszpańskie. Na InstaStories znajdziesz też często słówka z życia codziennego – praktyczne słówka to podstawa!

SPRAWDŹ SIĘ!

Po zapoznaniu się ze ściągawkami gramatycznymi oraz z nowym słownictwem, które pojawiło się w postach, przyszedł czas na sprawdzenie swojej pamięci! Na InstaStories często pojawiają się kartkóweczki, dzięki którym dowiesz się, co już opanowałeś/aś, a co trzeba jeszcze powtórzyć.

POZNAJ NARZĘDZIA!

Lubię korzystać z narzędzi, które sprawiają, że nauka języka staje się przyjemniejsza, a zarazem efektywniejsza! Takimi też narzędziami dzielę się ze swoimi uczniami, aby jeszcze bardziej zmotywować ich do nauki! Wiesz, że istnieją narzędzia, które sprawią, że podczas czytania prasy lub oglądania Netflixa po hiszpańsku nie będziesz musiał(a) korzystać ze słownika, kiedy pojawi się nieznane słówko? Nie? Koniecznie zajrzyj na mojego Instagrama i odkryj je!

ZAINSPIRUJ SIĘ!

Moich doświadczeń i przemyśleń na temat nauki języka nie mogłoby po prostu zabraknąć. Języki obce to w końcu część mnie! Na Instagramie pokazuję różne sposoby nauki, po przecież wiedza JAK się uczyć jest niezbędna! Pokazuję też kulisy mojej nauki hiszpańskiego, bo nauka języka nigdy się nie kończy.

¡Atención!

Hola Ola zaczyna również cykl lekcji, z którymi zaczniesz naukę języka hiszpańskiego od podstaw! Dzięki moim lekcjom zagłębisz się w tajniki tego języka i przekonasz się na własnej skórze, że w hiszpańskim łatwo się zakochać!

Sprawdź kursy od Hola Ola!

Hiszpański od podstaw
Darmowy moduł

0 ZŁ

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z hiszpańskim i zobaczyć mój kurs gramatyczny od środka? Wypróbuj 4 darmowe lekcje, dzięki którym nauczysz się powitań i pożegnań, mówić o sobie i innych oraz liczyć! Zacznij naukę już teraz!

Hiszpański od podstaw
Paczka UNO

139 ZŁ

Jeśli darmowe lekcje zostały już wykonane, możesz skorzystać z Paczki UNO, dzięki której jeszcze bardziej poszerzysz swoją wiedzę o gramatyce hiszpańskiej! Nauczysz się podstawowych słówek i wyrażeń, zostaniesz mistrzem odmian czasowników hiszpańskich, bez problemu stworzysz proste zdania po hiszpańsku, nauczysz się wyrażać swoje uczucia oraz opowiadać o swoich zainteresowaniach. To co? Zaczynasz przygodę z hiszpańskim?

WSKOCZ NA POZIOM A2
Z HOLĄ OLĄ

45 ZŁ

Ten kurs pomoże Ci wskoczyć na poziom A2 w Twoim słownictwie hiszpańskim! Kurs znajduje się w aplikacji Lingos, gdzie znajdziesz dostęp do inteligentnych powtórek, fiszek oraz kart pracy do każdego rozdziału. W kursie jest aż 16 kategorii tematycznych! Co więcej, każde słówko jest opatrzone kontekstem, abyś od razu wiedział(a), jak je użyć w praktyce! Nie ma mowy o wkuwaniu suchej listy słówek na pamięć! 

LEKCJE
INDYWIDUALNE

Potrzebujesz osoby, która będzie Cię motywować i zaplanuję Twoją drogę nauki? Możesz zapisać się na lekcje indywidualne ze mną. Zajęcia odbywają się online, wszystkie materiały otrzymujesz ode mnie i masz do nich dostęp 24h na dobę. Dodatkowo do każdej lekcji otrzymujesz fiszki na wynos w aplikacji ze słówkami z zajęć, abyś mógł/mogła się ich uczyć gdziekolwiek i kiedykolwiek tylko chcesz!

Lub napisz do mnie na: holaola.kontakt@gmail.com

Zapisz się na listę osób zainteresowanych nauką z Hola Ola!

Nie przegap startu kursu i otrzymaj pierwszą lekcję gratis!

Hiszpański w liczbach

Dlaczego warto się go uczyć?
0
Język hiszpański to drugi najczęściej używany język na świecie. Wyprzedza go tylko język mandaryński.
0
Dla ponad 483 milionów osób język hiszpański jest językiem ojczystym.
0
Około 7,6% osób na całym świecie zna język hiszpański.
0
Prawie 22 miliony osób na świecie uczy się tego języka. Dołącz do nich!
0
Język hiszpański to trzeci najczęściej używany język w internecie. Na pierwszym miejscu znajduje się angielski, a na miejscu drugim chiński.
0
Właśnie tyle słów zawiera słownik języka hiszpańskiego znany jako DRAE (Diccionario de la Lengua Española). Ten słownik można porównać do polskiego słownika PWN.
0
Tyle właśnie liter ma najdłuższe słowo w języku hiszpańskim. Oto ono: electroencefalografista (lekarz wykonujący elektroencefalografię). Nie pytaj o szczegóły!

Napisz do mnie

Chcesz o coś zapytać? Pisz śmiało! Znajdziesz mnie na Instagramie lub napisz email.