fbpx

¡Hola! ¿Cómo estás? Zacznij swoją przygodę z hiszpańskim! Zdobądź solidne podstawy! Zakochaj się w hiszpańskim! Pokochaj naukę online!

Hola Ola uczy hiszpańskiego!

O mnie

Cześć! Nazywam się Ola i jestem Teachersem, czyli Supernauczycielem. Kocham języki obce i uwielbiam ich uczyć innych oraz dzielić się swoją wiedzą. Z tych powodów powstał kolejny projekt Teachersów – tym razem dotyczący języka hiszpańskiego. Bardzo się cieszę, że będę mogła Ci pomóc w rozpoczęciu przygody z tym językiem. Uwaga! W hiszpańskim łatwo się zakochać!

Tutaj mnie znajdziesz 😉

Jeśli chcesz być ze wszystkim na bieżąco, co dzieje się u Holi Oli, zaobserwuj mnie na Instagramie, bo to właśnie tam dzielę się ze swoimi odbiorcami wszystkimi nowinkami. To co, do zobaczenia na @hola.ola.espanola?

Jak możesz się uczyć hiszpańskiego z Hola Olą?

Przede wszystkim zapraszam Cię na mojego Instagrama, na którym codziennie coś się dzieje. A co takiego dokładnie?

#CINCO

Dzięki tej serii poznasz przydatne (i zabawne!) słowa w języku hiszpańskim. W każdym poście z tej serii pojawia się 5 słów („cinco” oznacza „pięć”), które zawsze coś ze sobą łączy. Dzięki temu Twój zasób słownictwa hiszpańskiego może się powiększać z tygodnia na tydzień.

#HoradePracticar

...czyli Czas na praktykę! W tej serii za każdym razem poznasz wyrażenia, dzięki którym zautomatyzujesz swój język. Zaczynamy od podstaw, ale z każdym tygodniem podnoszę poprzeczkę. Jesteś gotowy/a na takie wyzwanie?

#NoticiasdeHolaOla

…czyli cotygodniowy przegląd hiszpańskiej prasy internetowej w stories. Nie brakuje w niej przydatnego słownictwa w kontekście oraz dodatkowych przykładów. Przegląd prasy możesz znaleźć w wyróżnionych stories na moim profilu pod nazwą „NOTICIAS”.

#MigawkiJęzykowe

Uwielbiam oglądać hiszpańskie seriale i oczywiście takiego wątku nie mogłoby zabraknąć na moim Instagramie! W serii #migawkijęzykowe prezentuję fragmenty hiszpańskich seriali, w których ukryły się przydatne konstrukcje gramatyczne lub ciekawe słownictwo. To nauka języka z kontekstu, czyli tak, jak najbardziej lubię! Może dzięki niej odkryjesz ciekawe seriale? Odcinki z tej serii możesz znaleźć w wyróżnionych stories na moim profilu pod nazwą „MIGAWKI”.

własne doświadczenia

Moich doświadczeń i przemyśleń na temat nauki języka nie mogłoby po prostu zabraknąć. Języki obce to w końcu część mnie! Dzielę się swoimi sposobami na naukę oraz pokazuję, że nauka języka to niekończąca się przygoda, ale za to bardzo satysfakcjonująca. Zgodzisz się ze mną? Na Instagramie pokazuję różne sposoby nauki, po przecież wiedza JAK się uczyć jest niezbędna!

¡Atención!

Hola Ola zaczyna również cykl lekcji, z którymi zaczniesz naukę języka hiszpańskiego od podstaw! Dzięki moim lekcjom zagłębisz się w tajniki tego języka i przekonasz się na własnej skórze, że w hiszpańskim łatwo się zakochać!

Z czego składa się każda z lekcji?

WIDEO

W każdej lekcji jest nagranie wideo, na którym wyjaśniam poruszane zagadnienia oraz podaję masę przykładów. Dzięki nim widzisz użycie danej struktury gramatycznej lub danego czasu w praktyce. Suche regułki do mnie nie przemawiają i dlatego chcę ich oszczędzić moim uczniom! Każde zagadnienie jest ubrane w wiele przykładowych i czasami wręcz zabawnych zdań, dzięki którym lepiej zapamiętujesz przedstawione informacje.

FISZKI

Do każdej lekcji dołączam zestaw fiszek w aplikacji ze słownictwem, które pojawiło się w danej lekcji. Fiszki możesz powtarzać kiedykolwiek i gdziekolwiek tylko chcesz, wystarczy dostęp do internetu! Dzięki tej opcji Twój zasób słownictwa będzie mógł się powiększać z lekcji na lekcję.

KARTY PRACY Z ĆWICZENIAMI

Typów ćwiczeń jest kilka, a to oznacza, że nie ma miejsca na nudę! W lekcjach znajdziesz zadania na słuchanie, czytanie oraz pisanie – wszystko w różnych formach i z praktycznym słownictwem! Karty pracy zawierają również niestandardowe typy zadań (np. krzyżówki lub wykreślanki), więc powtórki będą jeszcze bardziej przyjemne i ciekawsze! Dzięki ćwiczeniom utrwalasz omówione w wideo zagadnienia oraz ćwiczysz poznane słownictwo w praktyce. Ta część jest najbardziej obszerna, ponieważ sama wiem z doświadczenia, że praktyka czyni mistrza. Ty takim mistrzem z języka hiszpańskiego możesz się stać i to właśnie dzięki różnorodnym zadaniom, które dla Ciebie przygotowałam!

INFOGRAFIKI

Przy każdej lekcji znajdziesz infografikę, na której podsumowuję najważniejsze zagadnienia poruszane w wideo. Dzięki temu rozwiązaniu będziesz mógł/mogła pobrać infografikę w formacie PDF, wydrukować i mieć zawsze przy sobie. Możesz ją traktować jako notatki z zajęć i dopisywać sobie na niej swoje własne przykłady. Wszystko zależy od Ciebie! Za jakiś czas możesz do niej powrócić i przypomnieć sobie to, co razem przerobiliśmy. Nic bardziej prostszego!

Zajrzyj do środka kursu już teraz!

Chcesz się przekonać, jak wyglądają moje lekcje od środka? Skorzystaj z darmowej lekcji i daj się wkręcić w hiszpański!

ROZKŁAD JAZDY PIERWSZEJ LEKCJI

  • Powitania i pożegnania
  • Zaimki osobowe oraz czasownik „ser” (być)
  • Liczebniki 0-100
  • Podstawowe wyrażenia do opisywania siebie i innych

BEZPŁATNA LEKCJA W LICZBACH

  • Ponad 30 minut nagrań, na których wyjaśniam wszystkie zagadnienia. To tak, jakbyś był(a) na zajęciach 1:1 ze swoim prywatnym nauczycielem!
  • 45 ćwiczeń utrwalających, dzięki którym opanujesz cały przedstawiony materiał.
  • 5 zestawów fiszek, dzięki którym poznasz nowe słownictwo i powtórzysz je gdziekolwiek tylko chcesz!
  • 2 infografiki, które są idealnym podsumowaniem lekcji. Mogą Ci one posłużyć jako karty do Twojego prywatnego zeszytu z języka hiszpańskiego.

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ
W BEZPŁATNEJ LEKCJI?

Z tej lekcji dowiesz się, jak przywitać się i pożegnać w języku hiszpańskim. Prezentuję tutaj kilka wariantów powitań i pożegnań, więc będziesz mógł/mogła wybrać sobie swój ulubiony, a przy tym bez problemu rozumieć pozostałe.

Poznasz też zaimki osobowe oraz odmianę najpopularniejszego czasownika hiszpańskiego, czyli czasownika „ser” (być).

Następnie przejdziemy do liczebników od 0 do 100, dzięki którym bez problemu podyktujesz komuś swój numer telefonu lub powiesz ile masz lat.

Potem przejdziemy do podstawowych pytań i odpowiedzi, z którymi możesz się spotkać w pierwszym kontakcie z osobami mówiącymi po hiszpańsku.

Poćwiczymy również zaimki pytające, aby były pod całkowitą kontrolą!

I na koniec najważniejsze! Taka wisienka na torcie. Poznasz różne sposoby, jak powiedzieć kilka słów o sobie po hiszpańsku!

Zapisz się na listę osób zainteresowanych nauką z Hola Ola!

Nie przegap startu kursu i otrzymaj pierwszą lekcję gratis!

Hiszpański w liczbach

Dlaczego warto się go uczyć?
0
Język hiszpański to drugi najczęściej używany język na świecie. Wyprzedza go tylko język mandaryński.
0
Dla ponad 483 milionów osób język hiszpański jest językiem ojczystym.
0
Około 7,6% osób na całym świecie zna język hiszpański.
0
Prawie 22 miliony osób na świecie uczy się tego języka. Dołącz do nich!
0
Język hiszpański to trzeci najczęściej używany język w internecie. Na pierwszym miejscu znajduje się angielski, a na miejscu drugim chiński.
0
Właśnie tyle słów zawiera słownik języka hiszpańskiego znany jako DRAE (Diccionario de la Lengua Española). Ten słownik można porównać do polskiego słownika PWN.
0
Tyle właśnie liter ma najdłuższe słowo w języku hiszpańskim. Oto ono: electroencefalografista (lekarz wykonujący elektroencefalografię). Nie pytaj o szczegóły!

Napisz do mnie

Chcesz o coś zapytać? Pisz śmiało! Znajdziesz mnie na Instagramie lub napisz email.