fbpx

ZACZNIJ SWOJĄ PRZYGODĘ Z hiszpańskim!

WSKOCZ NA POZIOM A2 W HISZPAŃSKIM!

Kurs „Wskocz na poziom A2 z Holą Olą” to kurs języka hiszpańskiego, w którym skupiasz się na rozwoju swojego słownictwa. Dzięki temu kursowi z łatwością osiągniesz poziom A2, a słówka nie będą wyparowywać po kilku dniach z głowy!

Dlaczego ten kurs jest tak wyjątkowy?

INTELIGENTNY SYSTEM POWTÓREK

Aplikacja Lingos jest oparta na systemie inteligentnych powtórek. Co to oznacza? System sam „widzi”, z jakimi słówkami masz największy problem i dzięki temu, pokazuje Ci je częściej. Słówka, które już masz pod kontrolą są pokazywane rzadziej, a to oznacza, że nie tracisz czasu na „wałkowanie” słówek, które już doskonale znasz, ale skupiasz się głównie na tych, które są najbardziej problematyczne! Perfecto, ¿no?

FISZKI

Nowe słówka w aplikacji serwowane są w postaci interaktywnych fiszek. Ale... nauka nie polega jedynie na ich biernym przeglądaniu, wręcz przeciwnie! Twoim zadaniem jest przepisywanie (gdy widzisz słówko po raz pierwszy), a następnie bezbłędne wpisywanie słówek bądź całych wyrażeń z pamięci. Pełne zaangażowanie to podstawa efektywnej nauki! Co więcej, fiszki mają nowoczesny i minimalistyczny design - żadne zbędne animacje nie będą Cię rozpraszać, a sam proces nauki z fiszek jest bardzo przyjemny dla oka:)

MATERIAŁY NA WYNOS!

Oprócz interaktywnych powtórek otrzymujesz karty pracy na wynos w formacie PDF, które możesz wydrukować i rozwiązywać offline. Dostosuj sposób nauki do siebie! Znajdziesz tam różne typy zadań, nawet te mniej konwencjonalne jak np. krzyżówki.

UCZ SIĘ W KONTEKŚCIE!

Nauka pojedynczych słówek to za mało, by nauczyć się języka… Dlatego w tym kursie uczysz się nowych słówek i całych wyrażeń w kontekście! Każda fiszka opatrzona została przykładowym zdaniem (tylko praktyczne przykłady, które szybko zapadną Ci w pamięć) oraz jego tłumaczeniem (żeby wszystko było jasne!). Ucz się hiszpańskiego całymi zdaniami, a zobaczysz jak dużo jesteś już w stanie powiedzieć i jak szybko robisz postępy!

ĆWICZ WYMOWĘ!

Kiedy poznajesz nowe słówko lub wyrażenie, od razu zapoznajesz się z jego wymową. To kluczowe w nauce języka! Słówka możesz od razu powtarzać za lektorem i ćwiczyć poprawną wymowę! Dzięki temu kursowi zaczniesz mówić po hiszpańsku!

UCZ SIĘ GDZIE I KIEDY CHCESZ!

Z Lingosa możesz korzystać gdziekolwiek i kiedykolwiek tylko chcesz! Wystarczy jedynie dostęp do internetu. Urządzenie też nie gra roli! Może to być telefon, komputer lub tablet. Pełna dowolność - ucz się tak, jak Ci wygodnie!

WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU

Wszystkie materiały (interaktywne fiszki i pdfy do pobrania) dostępne są w jednym miejscu, więc masz pewność, że niczego nie pogubisz! Wszystko, czego potrzebujesz do nauki, dostępne jest dla Ciebie po zalogowaniu na platformie Lingos. Nauka w aplikacji to czysta przyjemność!

OKRĄGŁY ROK

Dostęp do Lingosa dostajesz na 12 miesięcy! Co to oznacza? Ten kurs pozostaje aktywny na Twoim koncie przez okrągły rok!

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli:

Tak to wygląda!

Z CZEGO SKŁADA SIĘ KURS?

0
słówek i wyrażeń
0
kategorii tematycznych
0
kart pracy w pdf na wynos

Ile to kosztuje?

WSKOCZ NA A2 W HISZPAŃSKIM!

45 PLN

ALE! NIE KUPUJ KOTA W WORKU! ZOBACZ, JAK NAUKA HISZPAŃSKIEGO WYGLĄDA W APLIKACJI OD ŚRODKA - JUŻ TERAZ WYPRÓBUJ PIERWSZĄ LEKCJĘ ZUPEŁNIE ZA DARMO:)
JEŚLI PIERWSZA BEZPŁATNA LEKCJA CI SIĘ SPODOBAŁA, CAŁY KURS 'WSKOCZ NA A2' KUPISZ JUŻ W APLIKACJI.