fbpx

Nadal robisz podstawowe błędy w języku angielskim?

Nadal robisz podstawowe błędy w języku angielskim?

Najwyższy czas się ich pozbyć! Jak zrobić to szybko, łatwo, przyjemnie i bezboleśnie? Mamy na to sposób! Dołącz do naszego bezpłatnego wyzwania językowego Polish Your English! I rozpraw się z tymi błędami raz na zawsze!

Do wyzwania dołączyło już 600 osób, a ruszamy jutro (04.05)! Co to za wyzwanie?

Skąd pomysł na wyzwanie?

Jak zawsze inspiracją są nasi uczniowie! To podczas naszych konwersacji online wyłapujemy różne błędy u naszych uczniów. Część z nich powtarza się bardzo często i to właśnie na nich będziemy pracować przez najbliższy miesiąc. Wyzwanie Polish Your English pomoże Ci zlokalizować te błędy (bo często nawet nie jesteśmy świadomi, że je popełniamy) oraz pozbyć się ich raz na zawsze! Za oknem wiosna w pełni dlatego warto wziąć się za porządki również w angielskim i my Ci w tym pomożemy!

W wyzwaniu Polish Your English chcemy rozprawić się z najczęściej popełnianymi błędami przez Polaków i do tego nawiązałyśmy właśnie w nazwie tego wyzwania. „Polish” ma dwa znaczenia i dlatego pasuje nam tutaj idealnie. Po pierwsze może oznaczać zarówno „Polak”, „Polka” lub „polski”, jak i „polerować” czy „szlifować”. A Ty właśnie w tym wyzwaniu podszlifujesz swój angielski i pozbędziesz się najczęściej popełnianych błędów właśnie przez Polaków. Prawda, że sprytnie to wymyśliłyśmy? 😉

Ale pamiętaj: słówko „POLISH” w zależności od znaczenia wymawiamy inaczej! Zajrzyj koniecznie na naszego Instagrama TUTAJ, aby przekonać się, jak poprawnie używać tego słowa!

Jakie błędy w języku angielskim zdarzają się Polakom najczęściej?

Tak jak pisałyśmy wcześniej, walczymy z błędami, które pojawiają się najczęściej i zaliczają się do grupy tzw. „common mistakes”  Wśród nich znajdziesz błędy gramatyczne, leksykalne (np. false friends) czy literówki. Pokażemy Ci też różnice w pisowni między amerykańskim i brytyjskim wariantem języka angielskiego, ponieważ czasami myślimy, że coś na pierwszy rzut oka jest błędem, a tak naprawdę wcale nim nie jest!

I na koniec zostawiłyśmy najlepsze! Pokażemy Ci nawet, że błędy mogą się kryć w piosenkach! I to takich, które codziennie słyszysz w radio! Po wyzwaniu Polish Your English Twoje życie już nigdy nie będzie takie samo!

Skąd będziesz mieć pewność, że pozbędziesz się tych błędów na dobre?

Partnerem wyzwania Polish Your English jest aplikacja Lingos, przy powstaniu której pracujemy jako Teachersi. Dzięki niej nauka praktycznych zwrotów oraz całych zabawnych zdań, które zapamiętasz na długo, staje się jeszcze prostsza! Wszystkie informacje, jak dołączyć do naszej klasy specjalnie przygotowanej na potrzeby wyzwania, otrzymasz w e-mailu przed startem wyzwania, dlatego jeśli jeszcze się nie zapisałeś/aś, zrób to teraz!

Pamiętaj, że jeśli zapiszesz się na wyzwanie później, nie otrzymasz już materiałów, które wysłałyśmy w poprzednich dniach! Nie trać takiej szansy i dołączaj do nas jak najszybciej!

Dlaczego warto wziąć udział w wyzwaniu Polish Your English?

Dzięki naszemu miesięcznemu wyzwaniu wyczyścisz swój angielski z podstawowych błędów raz na zawsze; zrobisz porządek z gramatyką; odświeżysz swoje słownictwo (przewidziałyśmy tygodnie tematyczne!); wypracujesz sobie nawyk nauki angielskiego każdego dnia; poznasz ciekawe materiały językowe, z których aż chce się uczyć oraz przekonasz się, że nie potrzeba poświęcać wielu godzin na naukę, aby zobaczyć efekty! Study smart, not hard!

Dla kogo jest to wyzwanie?

Weź koniecznie udział w wyzwaniu Polish Your English, jeśli chcesz w przyjemny sposób odświeżyć swoją gramatykę; poszerzyć swoje dotychczasowe słownictwo; poznać nowe sposoby nauki lub jeśli chcesz powrócić do nauki angielskiego po dłuższej przerwie.

Nasze wyzwanie będzie też idealne, jeśli masz poczucie, że zawsze brakuje Ci czasu na naukę; nie lubisz nudy; brakuje Ci motywacji i szukasz gotowego planu nauki; jesteś na poziomie B1/B2 i chcesz dalej dalej się rozwijać oraz jeśli lubisz wyzwania i chcesz się po prostu dobrze bawić, a jednocześnie uczyć!

Czego potrzebujesz?

Najważniejsze są chęci! Bez nich nic nie zdziałasz! Co więcej, na pewno przydadzą Ci się materiały, które będziemy wysyłać codziennie na Twojego e-maila oraz 15-20 minut każdego dnia na naukę. Wchodzisz w to? 🙂

Niespodzianka!

Nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy nie przygotowały niespodzianek dla naszych uczniów! Mamy do rozdania trzy supernagrody dla najbardziej zaangażowanych uczestników wyzwania:

  1. Godzina konwersacji z nami, w ciągu której pozbędziemy się jeszcze większej ilości błędów z Twojego angielskiego, a przy okazji poćwiczymy mówienie! Na swoich lekcjach zawsze pracujemy na interaktywnych prezentacjach i teraz nie będzie inaczej!
  2. E-book No More Mistakes, dzięki któremu pozbędziesz się aż 107 błędów ze swojego angielskiego. To nie jest zwykły e-book! Znajdziesz w nim nagrania MP3, angażujące teksty, słowniczek, objaśnienia gramatyczne, piosenki, a nawet krzyżówki! Nauka jeszcze nigdy nie była tak przyjemna!
  3. Pakiet premium w aplikacji Lingos, dzięki któremu nauka słownictwa stanie się przyjemnością! Liczne funkcje Lingosa i system oparty na krzywej zapominania jest idealny, aby zapamiętywać słownictwo na dłużej!

To jak? Bierzesz udział w wyzwaniu? Gdzie przydałyby się największe porządki w Twoim angielskim: gramatyka, słownictwo, wymowa? 

Teachersi
Ola, Patrycja i Marlena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.