fbpx

Zapisz się na wyzwanie Wskocz na B2 z Teachersami i rozpraw się z prepositions raz na zawsze!

Znajdź błędy w zdaniach

Don't be mad on me!
I’m terrible in Maths.
Lucy is interested with knitting.
Mark is addicted from Netflix.
They are allergic on gluten.

Znasz poprawne odpowiedzi? Nie? To wyzwanie jest dla Ciebie!

Co otrzymujesz w ramach darmowego wyzwania?

4 tygodnie ciągłej nauki

Twój cel na nowy rok to rozwój angielskiego? Jesteś w dobrym miejscu! Razem z Teachersami będziesz miał(a) szansę na systematyczną naukę i zrealizujesz swoje postanowienia noworoczne. Nowy rok, nowy/a Ty! Przed Tobą 4 tygodnie intensywnej nauki angielskiego, a każdy z nich skupia się na innym temacie. You won’t get bored!

40 wyrażeń przyimkowych (np. to be good at something)

Nie wiesz, kiedy wstawić in, at, for czy on? W tym wyzwaniu rozprawisz się z 40 wyrażeniami przyimkowymi i już nigdy nie popełnisz tych błędów! A to wszystko w pięknej i nowoczesnej formie - na naszym Instagramie! To właśnie tam znajdziesz wszystkie wyrażenia wraz z kontekstem i wymową! Isn’t it lovely?

4 miniworkbooki z ćwiczeniami

Do każdego tygodnia tematycznego w wyzwaniu dołączamy przepięknego miniworkbooka z ćwiczeniami (PDF). Różnorodne zadania, klucz rozwiązań, lista fiszek do druku, jeszcze więcej praktycznych zdań przykładowych gotowych do użycia! Practise makes perfect!

4 podsumowujące mapy myśli

Co tydzień otrzymasz od Teachersów mapę myśli, dzięki której uporządkujesz swoją wiedzę z całego tygodnia. Nasze mapy wyjątkowe, ponieważ są ręcznie rysowane przez nas. Made in Poland!

Habit tracker

Lubisz niespodzianki? My też! Dlatego właśnie do wyzwania dołączamy habit tracker, który został specjalnie zaprojektowany przez naszego grafika. Habit tracker pomoże Ci lepiej lepiej planować i monitorować nowy nawyk codziennej nauki angielskiego. „Efektem ubocznym” tego kursu jest wyrobienie sobie nawyku regularnej nauki angielskiego! Do you take up the challenge?

Cotygodniowe testy

Sprawdź swoją wiedzę w cotygodniowych testach na naszym Instagramie! testy w takiej formie są samą przyjemnością! No stress!

gotowy plan nauki

Chcesz zobaczyć efekty? To działaj zgodnie z naszym planem na każdy dzień (aż cały miesiąc wspólnej nauki)! Pamiętaj: Study smart, not hard!

Z CZEGO SKŁADA SIĘ WYZWANIE?

0
prepositions
0
tygodnie tematyczne
0
miniworkbooki
0
mapy myśli

Dlaczego warto wziąć udział w wyzwaniu?

Dla kogo jest to wyzwanie?

Weź udział w wyzwaniu Wskocz na B2 z Teachersami, jeśli:

Twoja odpowiedź brzmi “TAK”? to na co czekasz? Szybko dołącz do wyzwania!

Ile to kosztuje?

darmowE WYZWANIE

0 PLN

Ucz się z Teachersami na Instagramie przez cały miesiąc, a jeśli chcesz dalej rozwijać swój angielski i kontynuować nawyk systematycznej nauki, zainwestuj w siebie i skorzystaj z naszego kursu do samodzielnej nauki!

KURS DO SAMODZIELNEJ NAUKI

przedsprzedaż (do 01.02): 39 PLN

cena regularna: 59 PLN

Jak będzie wyglądać wyzwanie?

Wyzwanie startuje 4 stycznia 2021 i będzie trwało przez cały miesiąc, aż do końca stycznia (31.01.2021)! Tak, by zacząć nowy rok z przytupem i w końcu zyskać motywację do nauki angielskiego!

Całe wyzwanie będzie toczyć się w dwóch miejscach!

Instagram

Zaglądaj codziennie na naszego Instagrama @teachersi.online, bo tam będziemy publikować wszystkie wyrażenia łączące się z przyimkami (of, to, at, on, in itp.). Całą wiedzę znajdziesz w naszych postach i na stories. See U there!

Newsletter

Raz w tygodniu otrzymasz od Teachersów podsumowującą mapę myśli oraz miniworkbooka z praktycznymi ćwiczeniami z ‘prepositions’.

Plan wyzwania:

Za kurs „Wskocz na B2 z Teachersami” odpowiadamy my, Teachersi!

KOCHAMY UCZYĆ I PRZEKAZYWAĆ SWOJĄ WIEDZĘ W NOWOCZESNEJ I NIESTANDARDOWEJ FORMIE. WSPÓLNIE TWORZYMY TWOJE WYMARZONE MIEJSCE DO NAUKI JĘZYKA ANGIELSKIEGO ONLINE TUTAJ! TWORZYMY E-BOOKI I KURSY DO SAMODZIELNEJ NAUKI ANGIELSKIEGO, A TAKŻE ROZWIJAMY APLIKACJĘ LINGOS, KTÓRĄ JUŻ POKOCHALI NASI UCZNIOWIE!  MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS TUTAJ 🙂

Patrycja
OLA
Marlena