fbpx

ROZPRAW SIĘ Z PREPOSITIONS RAZ NA ZAWSZE i Wskocz na B2 z Teachersami - zestaw 10 giga-workbooków

Znajdź błędy w zdaniach

Don't be mad on me!
I’m terrible in Maths.
Lucy is interested with knitting.
Mark is addicted from Netflix.
They are allergic on gluten.

Znasz poprawne odpowiedzi? Nie? ten kurs jest dla Ciebie!

Co otrzymujesz w ramach kursu online 'wskocz na b2 - przyimki'?

200 wyrażeń przyimkowych (np. to be good at something)

Nie wiesz, kiedy wstawić in, at, for czy on? W tym wyzwaniu rozprawisz się z 200 przyimkami i już nigdy nie popełnisz tych błędów!

10 gigaworkbooków z ćwiczeniami

Jak utrwalisz wiedzę? W formie 10 przepięknych gigaworkbooków z ćwiczeniami (PDF). Różnorodne zadania, klucz rozwiązań, jeszcze więcej praktycznych zdań przykładowych gotowych do użycia! Practise makes perfect!

10 testów sprawdzających

Do każdego gigaworkbooka załączamy test w formacie PDF na koniec, z którym sprawdzisz, czy już masz wiedzę z danego materiału w małym paluszku!

10 podsumowujących map myśli

Dodatkowo otrzymujesz 10 przejrzystych map myśli, podzielonych na kategorie tematyczne, co ułatwi Ci zapamiętanie nowych zwrotów! Potraktuj te mapy myśli jak szybką 'ściągawkę' na skojarzenia - możesz je mieć zawsze pod ręką:)

200 fiszek do druku

Lubisz uczyć się z papierowych fiszek? My też! W kursie czekają na Ciebie gotowe pliki do druku z fiszkami. Łącznie aż z 200 minimalistycznych i przyjaznych drukarkom fiszek.

FINAL TEST

Chcesz sprawdzić, ile zapamiętałeś/aś z całego kursu? Rozwiąż Final Test (test wszystkich testów) i się przekonaj! Do your best!

Habit tracker

Lubisz niespodzianki? My też! Dlatego właśnie do wyzwania dołączamy habit tracker, który został specjalnie zaprojektowany przez naszego grafika. Habit tracker pomoże Ci lepiej lepiej planować i monitorować nowy nawyk codziennej nauki angielskiego. „Efektem ubocznym” tego kursu jest wyrobienie sobie nawyku regularnej nauki angielskiego! Do you take up the challenge?

DOSTĘP DO PLATFORMY ONLINE

Chcesz robić powtórki z całego kursu na telefonie? Nie ma problemu! Ucz się z inteligentnym systemem, który zaplanuje powtórki słownictwa za Ciebie i dla Ciebie na naszej autorskiej platformie online. Aż 1000 interaktywnych fiszek w kontekście, z obrazkiem i prawidłową wymową do odsłuchania!

Z CZEGO SKŁADA SIĘ kurs?

0
prepositions
0
zdań w kontekście
0
gigaworkbooków
0
fiszek do druku

Dlaczego warto wziąć udział w kursie?

Dla kogo jest ten kurs?

Weź udział w kursie Wskocz na B2 z Teachersami - przyimki, jeśli:

Twoja odpowiedź brzmi “TAK”? to na co czekasz? Szybko dołącz do kursu!

Ile to kosztuje?

KURS DO SAMODZIELNEJ NAUKI

cena regularna: 59 PLN

cena promocyjna: 29,50 PLN

Poznaj Opinie Uczestników kursu

przyimki_opinie_3-min
przyimki_opinie_2-min
przyimki_opinie_4-min
przyimki_opinie_1-min

Za kurs „Wskocz na B2 z Teachersami - przyimki” odpowiadamy my, Teachersi!

KOCHAMY UCZYĆ I PRZEKAZYWAĆ SWOJĄ WIEDZĘ W NOWOCZESNEJ I NIESTANDARDOWEJ FORMIE. WSPÓLNIE TWORZYMY TWOJE WYMARZONE MIEJSCE DO NAUKI JĘZYKA ANGIELSKIEGO ONLINE TUTAJ! TWORZYMY E-BOOKI I KURSY DO SAMODZIELNEJ NAUKI ANGIELSKIEGO, A TAKŻE ROZWIJAMY APLIKACJe LINGOS I PLATFORMĘ LEARNOTE, KTÓRE JUŻ POKOCHALI NASI UCZNIOWIE!  MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS TUTAJ 🙂

Patrycja
OLA
Marlena