fbpx

Daj się wciągnąć w angielski! Przełam barierę językową! Wskocz na kolejny poziom! Mów swobodnie po angielsku! Zakochaj się w angielskim na nowo!

KURS KONWERSACYJNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

TALK2ME

ONLINE

Bez dojazdów, stania w korkach i bez logowania! Jeden click i widzimy się w naszej wirtualnej klasie. Wystarczy, że masz dostęp do internetu. Let’s get started!

1 NA 1

Tylko Ty i Twój nauczyciel, który poświęca 100% uwagi Tobie. Wyciskamy zajęcia indywidualne jak cytrynkę, dlatego postępy widać już po pierwszej lekcji!
See it for yourself!

WOLNOŚĆ I SWOBODA

Chcesz uczyć się w swoim tempie? Intensywnie czy wolniej, ale regularnie? Dopasujemy się do Ciebie! Are you in?

AŻ CHCE SIĘ UCZYĆ!

Czarno-białym kserówkom i opasłym podręcznikom mówimy kategoryczne 'nie’! Zamiast tego proponujemy autentyczne materiały (video, memy, infografiki), które uzupełniamy o nasze materiały autorskie, czyli np. ćwiczenia gramatyczne pojawiające się „przy okazji”, kiedy dyskutujemy na aktualne tematy ze świata mediów. Sounds good?

PROGRESS

Bez powtórek nie ma efektów! Do każdej lekcji z nami otrzymujesz słownictwo 'na wynos’. I nie są to jedynie słówka! Znajdziesz też tam całe przydatne frazy, kolokacje i pełne zdania, które pomogą Ci zautomatyzować Twój angielski. Powtarzaj, kiedy Ci wygodnie: w dowolnym miejscu i o dowolnej porze! Practice makes perfect!

KURS KONWERSACYJNY ONLINE

TALK2ME JEST DLA CIEBIE!

Masz wypracowane podstawy, ale czujesz, że masz ubogie słownictwo, miałeś/aś dłuższą przerwę w nauce angielskiego, poprzednie metody nie przyniosły efektów i czujesz się zrezygnowany/a, chcesz w końcu czytać książki i oglądać filmy po angielsku na luzie, a także uporządkować swoją wiedzę, mocno poszerzyć zasób swojego słownictwa, odświeżyć gramatykę oraz w końcu zacząć mówić w tym języku? Ten kurs konwersacyjny jest dla Ciebie!

Chcesz poczuć się swobodnie w tym języku? Uwaga! Jedyne możliwe wyjście, to konwersacje, bo jak zapewne wiesz – bez mówienia nie ma mówienia. 😉 A skoro chcesz komunikować się w tym języku, to dobrze jest najpierw przećwiczyć to „na sucho” w przyjaznej, bezstresowej atmosferze pod okiem supernauczyciela!

Jeśli frustruje Cię tracenie czasu na dojazdy na tradycyjny kurs stacjonarny oraz sztywni koledzy z grupy spowalniający cały proces nauki, a poza tym cenisz sobie elastyczność, to ucz się z nami kiedy i skąd tylko chcesz! 

Na naszych zajęciach stawiamy na różnorodne materiały autentyczne dotyczące aktualnych tematów ze świata (filmiki, nagrania audio, piosenki oraz fragmenty artykułów), które uzupełniamy o przygotowane przez nas materiały autorskie, tak by nauka była skuteczna, a postępy było widać już po pierwszych zajęciach!

W Teachersach stawiamy na naukę praktycznego języka. Nie zasypiemy Cię długą listą słówek do wykucia ani czarno-białymi kserówkami z gramatyki. Bo nie o to chodzi w nauce języka. Chodzi o swobodną komunikację, o obejrzenie serialu w oryginale, o przeczytanie książki bez ciągłego zaglądania do słownika – prawda? I dokładnie taki cel ma ten kurs! Powiększamy Twój zasób słownictwa, uczymy nowych słówek w kontekście – w całych zdaniach, poruszamy ciekawe i aktualne zagadnienia, żeby chciało Ci się uczyć!

Jeśli nie za bardzo wiesz, z której strony za ten angielski się zabrać; jak dobrać sobie materiały; czego się uczyć i jakich zagadnień gramatycznych nie można pominąć, to zostaw to nam, Teachersom. 🙂 Kurs TALK2ME jest dla osób, które szukają gotowego i sprawdzonego rozwiązania, wciągającymi i różnorodnymi zadaniami do wykonania oraz super konwersacji!

JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH!

TO Z NAMI BĘDZIESZ MIEĆ ZAJĘCIA:)

Patrycja

Ola

POZNAJ OPINIE INNYCH!

Konwersacje talk2me

ILE TO KOSZTUJE?

88 zł

PAKIET:
SPRAWDZAM!

425 zł

pakiet:
wchodzę w to!

800 zł

PAKIEt:
biorę w ciemno!