fbpx

Chcesz podszkolić swój angielski pod okiem native speakera z londynu?

POWIEDZ TO INACZEJ!

Weź udział w jedynym takim kursie webinarowym z native speakerem i poznaj zamienniki podstawowych słów, poszerz swoje słownictwo o nowe wyrażenia na poziomie B2 (jak np.: beneficial, detrimental, delighted), zdobądź dodatkowe punkty na egzaminie i zabłyśnij!

Co otrzymujesz w ramach kursu webinarowego “powiedz to inaczej”?

3 webinary

To nic innego jak 3 praktyczne lekcje angielskiego na żywo z native speakerem w formie webinaru! Zadawaj pytania na żywo, osłuchuj się z pięknym brytyjskim akcentem - weź udział w interaktywnych lekcjach wideo i szlifuj swój angielski pod okiem native speakera z Londynu!

nagrania wideo

Nie możesz być na lekcji na żywo? Coś wypadło Ci w ostatniej chwili? No worries! Otrzymujesz nagranie każdej lekcji na wynos: możesz oglądać je tyle razy, ile tylko chcesz!

INTERAKTYWNE KARTY PRACY

Do każdej lekcji otrzymujesz workbooka, czyli interaktywne karty pracy z podsumowaniem informacji, dodatkowymi ćwiczeniami i miejscem na Twoje notatki. Takiego workbooka możesz wydrukować lub uzupełniać bezpośrednio w pliku na komputerze.

FISZKI

Każda lekcja to nowe słówka, które powtarzasz w kontekście w naszej wirtualnej klasie w bezpłatnej aplikacji Learnote.pl Ta platforma skradła serca naszych uczniów i możemy się założyć, że Ty również się w niej zakochasz! Powtórki jeszcze nigdy nie były tak szybkie, przyjemne i co najważniejsze, skuteczne! Ucz się w formie interaktywnych fiszek (z kontekstem, wymową i obrazkiem) i wykonuj dodatkowe ćwiczenia utrwalające w aplikacji!

POZNAJ OPINIE UCZESTNIKÓW PIERWSZEGO WEBINARU

Ile to kosztuje?

powiedz to inaczej! - kurs webinarowy

199 PLN

KTO PROWADZI KURS?

MEET YOUR TEACHER! STANLEY FROM LONDON!

Better English Fast! Business and career coach with 15 years experience. TEFL Certified and experienced British-American tutor with a PhD in History and Political Science and an MBA in Economics and Marketing. I've coached and helped executives and professionals for over ten years to improve proficiency, meet and exceed their career goals and overcome their linguistic challenges.

ZOBACZ JAK WYGLĄDAŁ NASZ PIERWSZY WEBINAR

Masz pytanie?

Chcesz jeszcze o coś dopytać? Śmiało 🙂 Instagram lub e-mail: teachersi.team@gmail.com