fbpx

pozbądź się +200 błędów w angielskim w 4 lekcje!

ekspressowy kurs: bezbłędny angielski

Zrób szybki progress w angielskim w krótkim czasie!

Weź udział w jedynym takim kursie webinarowym 'Bezbłędny Angielski’ i wyczyść swój angielski z 200 błędów raz na zawsze, świetnie się przy tym bawiąc! Boisz się mówić po angielsku, bo robisz błędy? Im więcej zrobisz błędów na tym kursie, tym lepiej!:) It’s a safe space for making mistakes, Baby! We’ll all learn from them.

Co otrzymujesz w RAMACH tego kursu webinarowego Z NATIVE SPEAKEREM?

lektorka z usa

Nigdy nie brałeś/aś udziału w lekcjach online z native speakerem? Teraz masz niepowtarzalną okazję! Kim jest uśmiechniętą nauczycielką z ogromnym doświadczeniem w nauczaniu, która rozkocha Cię w angielskim! Charakteryzuje ją anielska cierpliwość i niepowtarzalne poczucie humoru!

4 WIDEOLEKCJE online LIVE

Warsztaty mają formę intensywnych 60-minutowych wideolekcji online na żywo nastawionych na praktykę. Cel każdej z tych 4 lekcji, to wyczyścić Twój angielski z błędów (omawiane typy błędów to: błędy gramatyczne, w wymowie, różnice AmE vs BrE, kolokacje, przyimki, pisownia i więcej) i więcej!

PRACE DOMOWE I ĆWICZENIA

Chcesz szybkich efektów? Te warsztaty zostały tak zaprojektowane, żebyś widział/a postęp z lekcji na lekcję. To wszystko dzięki praktycznym i wciągającym ćwiczeniom na zajęciach oraz pracy domowej w formie checklisty, z którą możesz ten postęp mierzyć!

FISZKI

Każda lekcja to nowe słówka, które powtarzasz w kontekście w naszej wirtualnej klasie na platformie Learnote.pl Powtórki materiału jeszcze nigdy nie były tak szybkie, przyjemne i co najważniejsze, skuteczne! Ucz się w formie interaktywnych fiszek (z kontekstem, wymową i obrazkiem) i wykonuj dodatkowe ćwiczenia utrwalające w aplikacji!

BONUS

E-book do samodzielnej nauki angielskiego 'No More Mistakes i... Twój angielski jest bezbłędny!' o wartości 79 zł otrzymujesz gratis! Zobacz, jak wygląda on od środka i dlaczego warto go mieć TU.

Ile to kosztuje?

KURS WEBINAROWY: BEZBŁĘDNY ANGIELSKI

239 PLN

**Kurs webinarowy startuje 16-go lutego.
***Jeśli coś Ci wypadnie i nie będzie Cię ostatecznie na żywo na wideolekcji. No worries, każdą nagrywam, a nagranie będzie dostępne dla Ciebie następnego dnia.
****Link do pokoju webinarowego, dodatkowych materiałów i wirtualnej klasy otrzymasz po wykupieniu kursu.

Cena pojedynczej lekcji z native speakerem to 130-150 zł, a w tym kursie takich lekcji jest aż 4! Wartość kursu i bonusowych materiałów do niego (kurs fiszkowy, 80-stronnicowy eBook z ćwiczeniami, karty pracy i więcej), to ponad 700 zł. Nie przegap takiej okazji, bo może się ona nie powtórzyć.

Zobacz, jak to wygląda od środka!

te bonusy czekają na ciebie w kursie!

Masz pytanie?

Chcesz jeszcze o coś dopytać? Chcesz wziąć udział w warsztatach, ale nie pasuje Ci termin? Śmiało 🙂 Instagram lub e-mail: hello@korepetycjapatrycja.pl

DRUGA LEKCJA JUŻ ZA

Can you believe it?

POZNAJ OPINIE UCZESTNIKÓW zajęć i webinarów prowadzonych przez Kim!🇺🇸

KTO PROWADZI KURS? Meet Kim!🇺🇸

O mnie

Cześć! Tu, Patrycja! Jestem absolwentką lingwistyki stosowanej na UW. Uczę angielskiego od 7 lat, a w internecie działam jako Korepetycja Patrycja i prowadzę swoją szkołę języka angielskiego online. Tworzę kursy fiszkowe, eBooki i materiały do samodzielnej nauki angielskiego, współpracuję z cudownymi nauczycielami-native speakerami, a wszystko po to, by pomóc Ci wskoczyć na wyższy poziom w angielskim i rozwinąć skrzydła w tym języku!