fbpx

pozbądź się +100 błędów w angielskim pod okiem native speakera z USA w 1 miesiąc!

ekspresowe WARSZTATY JĘZYKOWE

Zrób szybki progress w angielskim w krótkim czasie!

Weź udział w jedynym takim warsztacie językowym z native speakerem z USA i wyczyść swój angielski z błędów raz na zawsze, świetnie się przy tym bawiąc! Boisz się mówić po angielsku, bo robisz błędy? Im więcej zrobisz błędów na tych warsztatach, tym lepiej!:) It’s a safe space for making mistakes, Baby! We’ll all learn from them.

Co otrzymujesz w RAMACH WARSZTATÓW JĘZYKOWYCH Z NATIVE SPEAKEREM?

lektorka z usa

Nigdy nie brałeś/aś udziału w lekcjach z native speakerem? Teraz masz niepowtarzalną okazję! Kim jest uśmiechniętą nauczycielką z ogromnym doświadczeniem w nauczaniu, która rozkocha i rozgada Cię w angielskim! Charakteryzuje ją anielska cierpliwość i niepowtarzalne poczucie humoru!

4 LEKCJE online nastawione na konwersacje

Warsztaty mają formę intensywnych 60-minutowych lekcji online nastawionych na praktykę. Cel każdej z tych 4 lekcji, to wyczyścić Twój angielski z błędów (omawiane typy błędów to: błędy gramatyczne, w wymowie, różnice AmE vs BrE, kolokacje, przyimki, pisownia i więcej) oraz pomóc Ci przełamać barierę językową!

MAŁE GRUPY

Zajęcia odbywają się w małych grupach, max 6 osób. W ten sposób lekcje zachowują formę prawdziwych warsztatów, gdzie bierzesz swój angielski na warsztat - szlifujesz język w małej grupie i pod okiem nauczyciela!

PRACE DOMOWE I ĆWICZENIA

Chcesz szybkich efektów? Te warsztaty zostały tak zaprojektowane, żebyś widział/a postęp z lekcji na lekcję. To wszystko dzięki praktycznym i wciągającym ćwiczeniom na zajęciach oraz pracy domowej w formie checklisty, z którą możesz ten postęp mierzyć!

FISZKI

Każda lekcja to nowe słówka, które powtarzasz w kontekście w naszej wirtualnej klasie w bezpłatnej aplikacji Learnote.pl Powtórki materiału jeszcze nigdy nie były tak szybkie, przyjemne i co najważniejsze, skuteczne! Ucz się w formie interaktywnych fiszek (z kontekstem, wymową i obrazkiem) i wykonuj dodatkowe ćwiczenia utrwalające w aplikacji!

BONUS

E-book do samodzielnej nauki angielskiego 'No More Mistakes i... Twój angielski jest bezbłędny!' o wartości 79 zł otrzymujesz gratis! Zobacz, jak wygląda on od środka i dlaczego warto go mieć TU.

Ile to kosztuje?

miesięczne WARSZTATY JĘZYKOWE z nativem

Promocyjna cena obowiązuje do 14.11.

497 397 PLN

GRUPA 1 – poniedziałki  (terminy zajęć: 15.11, 22.11, 29.11, 6.12)

GRUPA 2 – wtorki 18:00 – 19:00 (terminy zajęć: 16.11, 23.11, 30.11, 7.12)

DOSTĘPNA LICZBA MIEJSC: 3

GRUPA 3 – środy (terminy zajęć: 17.11, 24.11, 1.12, 8.12)

*Liczba miejsc ograniczona. Otwieramy 3 grupy: poniedziałkowa (14:30-15:30), wtorkowa 18:00-19:00, środowa (19:30-20:30).
**Warsztaty startują od 15-go listopada.
***Jeśli coś Ci wypadnie i nie będzie Cię ostatecznie na żywo na lekcji. No worries, każde warsztaty będą nagrywane, a nagranie powędruje do uczestników warsztatów.
****Link do warsztatów, dodatkowych materiałów i wirtualnej klasy otrzymasz po wykupieniu kursu.

PROMOCYJNA CENA KOŃCZY SIĘ ZA

KTO PROWADZI KURS? Meet Kim!🇺🇸

Masz pytanie?

Chcesz jeszcze o coś dopytać? Chcesz wziąć udział w warsztatach, ale nie pasuje Ci termin?Śmiało 🙂 Instagram lub e-mail: hello@korepetycjapatrycja.pl

POZNAJ OPINIE UCZESTNIKÓW zajęć i webinarów prowadzonych przez Kim!🇺🇸