fbpx

Chcesz podszkolić swój angielski pod okiem native speakera z londynu?

Na jakich umiejętnościach Ci zależy? Sprawdź naszą ofertę!

BUSINESS ENGLISH

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli: potrzebujesz angielskiego do pracy. Meetingi, calle, statusy, deadline’y, prezentacje po angielsku nie będą Ci już straszne! W skład kursu wchodzą lekcje na m.in. te tematy:

SOUND LIKE A NATIVE

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli chcesz: przełamać barierę w mówieniu, poszerzyć słownictwo i popracować nad wymową. Marzy Ci się swobodna komunikacja po angielsku? Tematy, które obejmuje kurs to m.in.:

EXAM ENGLISH

Ten kurs to połączenie wszystkich cech kursu General English i uzupełnienie ich o elementy niezbędne dla osób pragnących przygotować się do zdawania egzaminów. Kurs idealnie sprawdzi się pod maturę, FCE czy inny egzamin certyfikacyjny na poziomie B2 (np. studentów UW). Kurs obejmuje m.in.:

ENGLISH GRAMMAR

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli chcesz w końcu mieć angielską gramatykę w małym paluszku! Bez uczenia się na pamięć nudnych i za długich regułek – zastosujesz wiedzę od razu w praktyce, dzięki różnorodnym ćwiczeniom i przykładom z życia. W tym kompleksowym kursie rozprawisz się m.in. z takimi zagadnieniami jak:

Co otrzymuję w ramach wybranego kursu?

ZOBACZ JAK WYGLĄDAŁ NASZ PIERWSZY WEBINAR

POZNAJ OPINIE UCZESTNIKÓW PIERWSZEGO WEBINARU

KTO PROWADZI KURS?

MEET YOUR TEACHER! STANLEY FROM LONDON!

Better English Fast! Business and career coach with 15 years experience. TEFL Certified and experienced British-American tutor with a PhD in History and Political Science and an MBA in Economics and Marketing. I've coached and helped executives and professionals for over ten years to improve proficiency, meet and exceed their career goals and overcome their linguistic challenges.