fbpx

wyzwanie 'Wskocz na B2' w angielskim!

Weź udział w naszym bezpłatnym wyzwaniu językowym ‘Wskocz na B2 w angielskim!’ i poznaj szybkie zamienniki podstawowych słów (jak np. I like, big problem czy wyświechtane good) oraz poszerz swoje słownictwo o nowe wyrażenia na poziomie B2, by zabłysnąć ich znajomością w rozmowie, na lekcji czy nawet egzaminie!

Co otrzymujesz w ramach WYZWANIA “WSKOCZ NA B2 W ANGIELSKIM”?

7 dni

Cały tydzień bezpłatnej i intensywnej nauki z Teachersami przed nami, bo to bezpłatne wyzwanie potrwa aż 7 dni! Ruszamy już 19.10 - save the date!

MATERIAŁY NA WYNOS

A wśród nich nasze autorskie workbooki z wciągającymi ćwiczeniami i szybkie ‘ściągi’, by mieć to, co najważniejsze zawsze pod ręką! Materiały do każdego naszego wyzwania przygotowujemy z największą starannością i dbamy o to, by nauka z nich była przyjemna dla oka.

NAGRODY

3 osoby będą miały szansę wygrać nasz nowy kurs online do nauki angielskiego na poziomie B2 (nowość w naszej ofercie!). Szczegóły na dniach! Wystarczy aktywnie brać udział w wyzwaniu 🙂 Regulamin konkursu podany zostanie na naszym instagramie.

WSZYSTKO W 2 MIEJSCACH

Codziennie przez 7 dni trwania wyzwania będziesz otrzymywać od nas materiały (workbooki) do samodzielnej nauki mailem. Natomiast koniecznie zaglądaj do nas na instagram każdego dnia wyzwania, bo tam czekać będzie na Ciebie druga połowa materiałów m.in. minilekcje wideo i dodatkowe plansze z podsumowaniem każdego dnia wyzwania do pobrania. Nie zapomnij podać maila, na który mamy wysyłać Ci workbooki w polu poniżej!

DLA KOGO JEST TO BEZPŁATNE WYZWANIE?

Weź udział w wyzwaniu Wskocz na B2 w angielskim!, jeśli:

Jeśli chociaż na jedno z tych pytań Twoja odpowiedź brzmi “TAK”, to na co czekasz? Szybko dołącz do wyzwania!

Za to wyzwanie odpowiadamy my, teachersi!

KOCHAMY UCZYĆ I PRZEKAZYWAĆ SWOJĄ WIEDZĘ W NOWOCZESNEJ I NIESTANDARDOWEJ FORMIE. WSPÓLNIE TWORZYMY TWOJE WYMARZONE MIEJSCE DO NAUKI JĘZYKA ANGIELSKIEGO ONLINE TUTAJ! TWORZYMY E-BOOKI I KURSY DO SAMODZIELNEJ NAUKI ANGIELSKIEGO, A TAKŻE ROZWIJAMY APLIKACJĘ LINGOS, KTÓRĄ JUŻ POKOCHALI NASI UCZNIOWIE!  MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS TUTAJ 🙂

Patrycja
OLA
Marlena