fbpx

Podejmij wyzwanie Polish Your English i zrób porządki w angielskim!

POLISH YOUR ENGLISH!

Twoja odpowiedź brzmi: TAK? To miesięczny kurs “Wyzwanie Polish Your English” jest dla Ciebie!

Co otrzymujesz w ramach miesięcznego kursu “Wyzwanie Polish Your English”?

30 lekcji angielskiego

To nic innego jak wciągające materiały językowe, z których aż chce się uczyć! Lekcje mają format pdf i bazują na idealnym połączeniu materiałów autentycznych z naszych autorskimi ćwiczeniami. Znajdziesz w nich: video, piosenki, nagrania mp3 czy infografiki. Do tego każda lekcja to ćwiczenia! Ale u nas nie ma nudy! Jest różnorodnie, bo utrwalamy wiedzę i robimy powtórki w formie krzyżówek, teścików, quizów i wykreślanek!

Gotowy plan nauki

Chcesz zobaczyć efekty? To działaj zgodnie z załączonym planem na każdy dzień nauki (aż 30 dni wspólnej nauki)! Pamiętaj: Study smart, not hard! 😉 Przekonaj się, że nauka języka wcale nie musi oznaczać godzin spędzonych na wertowaniu podręczników, a nawet nie powinna!

Nawyk regularnej nauki angielskiego

Na naukę angielskiego jakoś zawsze brakuje Ci czasu...? Koniec wymówek! “Efektem ubocznym” tego kursu jest wyrobienie sobie nawyku regularnej nauki angielskiego. Ucz się z nami przez jedyne 15 minut dziennie a zobaczysz, że już po miesiącu nauka angielskiego wejdzie Ci w krew!

Bonusy!

Lubisz niespodzianki? My też! Dlatego właśnie w kursie znajdziesz dodatkowe materiały do kursu, które pomogą Ci lepiej planować naukę i monitorować nowy nawyk codziennej nauki angielskiego. Otrzymasz przepiękne checklisty (miesięczną i tygodniową), a także tzw. “habit tracker”. Coś cudownego!

Lista stron i narzędzi

Brakuje Ci narzędzi, które usprawnią i urozmaicą Twoją naukę? (jak np.: aplikacja do nauki słówek z piosenek, specjalna wtyczka do Netflixa, podręczne fiszki w przeglądarce, i więcej!) Zdaj się na nas, przygotowałyśmy długaśną listę sprawdzonych miejsc w sieci z dobrej jakości materiałami językowymi oraz technologicznych rozwiązań i narzędzi, z którymi nauka jest jeszcze skuteczniejsza i przyjemniejsza! Nasz "Narzędziownik" to osobny e-book, który ma aż 70 stron! A w nim nawet wideo-tutoriale z pomysłami na korzystanie z omówionych narzędzi na co dzień :).

FISZKI

Każda lekcja to nowe słówka, które powtarzasz w kontekście w naszej wirtualnej klasie w bezpłatnej aplikacji Lingos. Ta aplikacja skradła serca naszych uczniów i możemy się założyć, że Ty również się w niej zakochasz! Powtórki jeszcze nigdy nie były tak szybkie, przyjemne i co najważniejsze, skuteczne! Bo słówka dosłownie same wejdą Ci do głowy :).

Skąd pomysł na nazwę kurso-wyzwania?

Nazwa jest idealna dla Polaków, ze względu na dwuznaczność tego słowa! „Polish” (polski, Polak, Polka) i „polish” (szlifować, polerować). Coincidence? We don’t think so! 😀

Dlaczego 30 Dni?

Bo tyle czasu potrzeba, by wyrobić sobie nowy nawyk. Podejmujesz wyzwanie? 🧡 Możesz zacząć kiedy tylko chcesz! Kurso-wyzwanie to pełne 30 dni, nieważne w jakim miesiącu czy tygodniu je rozpoczynasz. Ten kurs dopasuje się do Ciebie :).

Dlaczego warto wziąć udział w miesięcznym kursie “Wyzwanie Polish Your English”?

DLA KOGO JEST TO KURS?

Weź udział w wyzwaniu Polish Your English, jeśli:

Poznaj opinie Uczestników 😉

Ile to kosztuje?

PART I - kurs do samodzielnej nauki angielskiego

59 29,50 PLN

PART II - kurs do samodzielnej nauki angielskiego

59 29,50 PLN

bundle = part i + part ii - kurs do samodzielnej nauki angielskiego

118 49,50 PLN